Yalishanda”S craft nook

 

Milo, że tu zaglądacie. 😃😃😃
Chcę Wam opowiedzieć dlaczego powstała strona Yalishand’S craft nook. Otóż powodów jest kilka.
Pierwszy to chęć doszczętnego i absolutnego zagospodarowania, czymś twórczym i pożytecznym, resztek wolnego czasu😜🤣.
Uwielbiam majsterkować, tworzyć nowe rzeczy i szyć. Kocham zapach nowych tkanin i surowego drewna.
Zajmowałam się już renowacją mebli, tworzyłam wyposażenie kociego pokoju a teraz przyszedł czas na szycie i robótki ręczne.
Drugi jest taki, że potrzebne mi są kocyki, wędki i zabawki dla kociaków opuszczających hodowlę czyli tak zwane „wyprawki”. Oczywiście, wszystko można zakupić ale takie ręcznie i z pasją robione drobiazgi niosą ze sobą bardzo pozytywną energię i dodatkowo cieszą oczy i serce❤
Kolejny powód jest taki, że jakoś trzeba zapełnić i zorganizować sobie czas kiedy już maluchy opuszczą hodowlę. I nie chodzi mi tu o chwile wytchnienia pomiędzy karmieniem z zabawą tylko o czasem całe tygodnie bez biegających po domu kociąt. Wtedy nagle nie ma co zrobić z rękoma a dorosłe koty niestety nie są tak zajmujące jak maluszki choć oczywiście dbamy, kochamy i tulimy🙃.
I na koniec: porządek.
Lubię „porządek w papierach” jak na księgową przystało🤫🤫🤫
Na stronce Yalishanda*PL (zarówno tutaj jak i FB) będę prezentowane nowe mioty, zdjęcia moich-waszych pupili i wszystko co dotyczy hodowli.
Tutaj zaś (czyli w tej zakładce i na stronie Yalishand’S craft nook na FB) będę Wam pokazywać nad czym aktualnie pracuję, jakie mam plany no i oczywiście wszystkie gadżety będzie można zakupić.
Mam nadzieję, że stronka przypadnie Wam do gustu i będziecie tu zaglądać.
Kto wie jak ta przygoda się rozwinie.
Zapraszam do polubienia Yalishand’S craft nook na FB. 👍👍👍
Czekam na Was 😘😘😘