CO U NAS SŁYCHAĆ

grudzień 2022

WITAMY MIOT „W”

Pod koniec roku powitaliśmy na świecie dzieci Ulani Cinkers*PL i Raphaela van Rhine Empire of Cat*RU. Urodziły się śliczne kocięta. W miocie mamy dwa kocurki i trzy kotki. Jestem bardzo szczęśliwa, że tak optymistycznie kończymy ten trudny rok. Teraz będzie tylko lepiej 🙂

 

 

sierpień 2022

WITAMY MIOT „U”

Na początku sierpnia 2022 na świat przyszły cudowne, niebieskie kocięta. Rodzicami zostali  Aline Wesołki*PL i Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Mamy dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Maluszki rosną pod czujnym okiem mamusi i są przecudowne. Sami zobaczcie.

 


lipiec 2022

WITAMY MIOT „T”

09.07.2022 powitaliśmy na świecie pierwsze dzieci naszej nowej koteczki o imieniu Yelena MariMar*PL. Tata chłopaków jest nasz kocur Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Tym razem mam same kocurki.  To bardzo fajne i wesołe chłopaki. 

 

 


czerwiec 2022

 MIOT „R” już z nami

Moja cudowna Aurorcia naprawdę potrafi świętować Dzień Dziecka. 1 czerwca przyszły na świat jej piękne dzieci. Mamy 3 chłopców i 2 dziewczynki.

 


maj 2022

CZEKAMY NA MIOT „R”  i „S”

Już zaczynamy odliczanie. Niedługo przyjdą na świat kocięta Aurory i Ulani.

kwiecień 2022

SZKOLENIA

marzec i kwiecień 2022 upłynęły mi pod znakiem szkoleń.  Mam nadzieję, że zdobyta wiedza pozwoli mi jeszcze lepiej opiekować się moimi kotami.

marzec 2022

WITAMY MIOT „P”

Na początku marca powitaliśmy na świecie pierwsze tegoroczne kocięta. Mamy 3 dziewczynki i 3 chłopców, tak równo to jeszcze u nas nie było. Kociaczki rosną zdrowo pod czujnym okiem rodziców Carmen i Raphaela. Zapraszamy do rezerwacji.

 


grudzień 2021

WITAMY MIOT „O”

 

Na początku grudnia na świat przyszły cudowne, niebieskie kocięta. Rodzicami zostali  Aline Wesołki*PL i Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Maluszki rosną pod czujnym okiem mamusi i są przecudowne. Mamy jedną koteczkę i dwa kocurki.


listopad 2021

WITAMY MIOT „N”

Powitaliśmy na świecie fantastyczne dzieci Ulani Cinkers*PL i Raphaela van Rhine Empire of Cat*RU. Mamy pięciu chłopców i  jedną dziewczynkę. Jestem z nich bardzo dumna. Kociaki już szukają swoich nowych domków.

 


październik 2021

WITAMY MIOT M

10.10.2021 powitaliśmy na świecie kolejne, cudne kocięta . W miocie M mamy trzy dziewczynki i dwóch chłopców. Rodzicami zostali  Aurora Yalishanda*PL i Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Kocięta szukają swoich nowych domów, zapraszamy do rezerwacji.


 

WITAMY MIOT L

02.10.2021 na świat przyszły cudne, kocie dzieciaczki . Mamy  cztery dziewczynki i jednego chłopca. Rodzicami zostali  Carmen Yalishanda*PL i Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Jestem z nich bardzo dumna. Kocięta szukają swoich nowych domów, zapraszamy do rezerwacji.


marzec 2021

SZKOLENIA

13 i 14 marca 2021 odbyły się niezwykle ciekawe webinary, w których wzięlam udział. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza pozwoli mi jeszcze lepiej opiekować się moimi kotami a także zawsze pomóc moim „kocim rodzinom”

 


16 styczeń2021

WITAMY MIOT K

16.01.2021 na świat przyszły kolejne, cudne, kocie dzieciaczki . Mamy  dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Rodzicami zostali  Carmen Yalishanda*PL i Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Jestem z nich bardzo dumna.

 


16 listopad 2020

WITAMY MIOT „J”

Dzieci  Aurory Yalishanda*PL i Raphaela van Rhine Empire of Cat*RU są już na świecie od dwóch tygodni. Mamy absolutnie rekordowy miot, sześciu chłopców i dwie dziewczynki. Jestem bardzo dumna z mojej Aurory

 


04 listopad 2020

WITAMY MIOT „I”

Powitaliśmy na świecie fantastyczne dzieci Ulani Cinkers*PL i Raphaela van Rhine Empire of Cat*RU.   Jestem z nich bardzo dumna. A to pierwsza fotka naszych maluchów.

 


30.październik 2020

WITAMY MIOT „H”

Pod koniec października 2020 na świat przyszły cudowne, niebieskie kocięta. Rodzicami zostali  Aline Wesołki*PL i Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Maluszki rosną pod czujnym okiem mamusi i są przecudowne. Sami zobaczcie.

 


14 maj 2020

WITAMY MIOT „G”

Powitaliśmy na świecie fantastyczne dzieci Ulani Cinkers*PL i Raphaela van Rhine Empire of Cat*RU. Moja  kochana Ulani nie chciała być gorsza od córci Aurory i dała mam sześć wspaniałch koteczków. Mamy cztery dziewczynki i dwóch chłopców.  Jestem z nich bardzo dumna.

 


27 kwiecień 2020

WITAMY MIOT „F”

 

27.04.2020 na świat przyszły kolejne, cudne, kocie dzieciaczki . Mamy dziewczynki i chłopców. Rodzicami, po raz pierwszy zostali  Aurora Yalishanda*PL i Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Jestem z nich bardzo dumna.

 


15 kwiecień 2020

WITAMY MIOT „E”

15.04.2020 na świat przyszły cudowne, niebieskie kocięta. Mamy samych chłopców. Rodzicami zostali  Aline Wesołki*PL i Raphael van Rhine Empire of Cat*RU. Maluszki rosną pod czujnym okiem mamusi.

 


22 marzec 2020

NOWY CZŁONEK KOCIEJ RODZINY

RAPHAEL VAN RHINE EMPIRE OF CAT*RU

Mój kochany Pan Kot. Mieszka z nami już pół roku a dziś kończy jedenaście miesiecy.

 


29 październik 2019

WITAMY MIOT „D”

29.10.2019 na świat przyszły trzy cudowne, niebieskie kociątka. Rodzicami zostali Ulani Cinkers*PL i Inter Champion Ebbi Kocia Ostoja*PL. Maluszki rosną pod czujnym okiem mamusi, która nie odstępuje ich na krok.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub na stronę Miotu „D” gdzie już wkrótce pojawi się więcej zdjęć

 


19 październik 2019

 WITAMY MIOT „C”

Nasza Aline Wesołki*PL pierwszy raz została mamusią. Tatusiem miotu „C” Inter Champion Ebbi Kocia Ostoja*PL. Maluszki przyszły na świat 19 października. Mamy trzech wspaniałych panów i jedną cudowną dziewczynkę. 

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub na stronę Miotu „C” gdzie już wkrótce pojawi się więcej zdjęć

 


październik 2019

 CZEKAMY NA MIOT „C  i D”

W drugiej połowie października będzie się działo. Nasza Aline Wesołki*PL pierwszy raz zostanie mamusią. Kociaków spodziewa się także moja cudna Ulani Cinkers*PL. Tatusiem obu miotów zostanie fantastyczny kocur Inter Champion Ebbi Kocia Ostoja*PL mieszkający w hodowli Zafibricat.PL

 


20 GRUDZIEŃ 2018

Święta Bożego Narodzenia

Życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku

 


 

21 LISTOPAD 2018

WITAMY MIOT „B”

21.11.2018 moja mała hodowla doczekała się drugiego miotu. Na świat przyszło pięć cudownych, niebieskich kociątek. Rodzicami zostali Ulani Cinkers*PL i Inter Champion Ebbi Kocia Ostoja*PL mieszkający w hodowli Zafibricat.PL

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub na stronę Miotu „B” gdzie już wkrótce pojawi się więcej zdjęć

 


październik 2018

WITAMY NOWĄ KOTKĘ

Przedstawiam Wam najbardziej rozbrykanego kota z mojego małego stadka. Kiedy wiosną tego roku odwiedziłam hodowlę Wesołki.PL prowadzoną przeJoannę Przybyłek wiedziałam, że muszę mieć jednego z tych wyjątkowych kotów u siebie. I tak oto w połowie sierpnia przywieźliśmy do domu nowego członka rodziny Aline Wesołki.pl. Więcej informacji o Aline Wesołki.pl znajdziesz tutaj.

 


październik 2018

 CZEKAMY NA MIOT „B”

No i mamy radosne nowinki. W drugiej połowie listopada spodziewamy się kociąt. Tym razem rodzicami zostaną moja cudna Ulani Cinkers*PL i fantastyczny kocur Inter Champion Ebbi Kocia Ostoja*PL mieszkający w hodowli Zafibricat.PL

 


wrzesień 2018

W NOWYCH DOMKACH

Na początku września do nowych domków pojechali również  Andi i Albert . To wspaniałe i odważne kociaki więc szybko poczuły się tam jak u siebie. Rośnijcie zdrowo i rozpieszczajcie przytulaniem swoje nowe rodziny.

 


sierpień 2018

PIERWSZE POŻEGNANIA

No i stało się. Nadszedł czas pierwszych pożegnań. Moi chłopcy AslanAnakin pojechali już do nowych domków. Bardzo szybko się tam zadomowili. Jestem pewna, że dadzą swoim nowym rodzinom wiele radości i wywołają nie jeden uśmiech. A jeśli nawet coś napsocą to mam nadzieję, że wszystko będzie im wybaczone.

 


maj 2018

WITAMY MIOT „A”

12  maja 2018 roku już na zawsze pozostanie bardzo wyjątkowym dniem dla naszej Hodowli Kotów Brytyjskich Yalishanda*PL Powitaliśmy na świecie nasz pierwszy miot „A”

Urodziło się pięć niebieskich kociątek, jedna dziewczynka i czterech chłopców. Rodzicami tej cudownej drużyny „A” zostali Ulani Cinkers*PL i  Nolan of Bring Joy*RU mieszkający w hodowli  Wesołki*PL. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub na stronę Miotu „A” gdzie już wkrótce pojawi się więcej zdjęć


kwiecień 2018

WIELKANOC

„Wesołego Alleluja”

 


marzec 2018

    Już wkrótce miot „A”

 

Już wkrótce, dzięki uprzejmości Pani Joanny Przybyłek, powitamy nasz, z niecierpliwością wyczekiwany miot „A”. Mamy nadzieję, że kocięta będą równie urocze co rodzice: moja Ulani Cinkers*PL i Nolan of Bring Joy*RU mieszkający w hodowli Wesołki*PL Kociąt spodziewamy się w pierwszej połowie maja. To będzie wyjątkowa wiosna.


luty 2018

    Rejestracja przydomka Yalishanda*PL


listopad 2017

LOGO HODOWLI YALISHANDA*PL

Mam i ja. Piękne logo hodowli, które stworzyły dla mnie moje zdolne przyjaciółki. Lidia Rohde Pilarska(pomysł i projekt) oraz Małgorzata Głowińska (opracowanie graficzne).

Dziewczyny jesteście kochane, cudowne, utalentowane i absolutnie niezastąpione.

💖💖💖 Dziękuję 💖💖💖


22 lipca 2017

    Rejestracja w Cat Club Feniks

 

Dziś otrzymaliśmy oficjalną informację o rejestracji  w Cat Club Feniks zrzeszonym w federacji Felis Polonia jednej z największych organizacji felinologicznych, pod patronatem Federation Internationale Feline (FIFe).


13 czerwca 2017

    Witamy nowego członka rodziny!!!

 

We wtorek, 13 czerwca zamieszkała z nami kotka Ulani Cinkers*PL. Przywieźliśmy ją z Nowego Sącza, z fantastycznej hodowli, którą prowadzi Pani Marta Gryzło. Więcej informacji o Ulani Cinkers*PL znajdziesz tutaj.